02 Nisan 2013

Vodafone Net Müşteri Hizmetleri Çok İlgisiz!

Bu gün; Tekrar aradım. İnternetimiz kesilmiş. 26/03 de ödenmemiş 3 faturamdan 2 tanesini ödedim kapanmasın diye ama 1 fatura borçum olduğu için interneti kapatmışlar. Konu hakkında müşteri hizmetlerinden Ü**beyle görüştüm. Ödenmemiş olan faturanın eski tarihli olduğundan kapanmış olabileceğini iletti , tamam bunu anlayabilirim eski olduğu için ama 1 fatura ödenmedi diye internet mi kesilir.

Müşteri hizmetlerine hattın taahhüdü var mı diye sordum sesi bozuldu hiç birşey anlayamadım daha sonra hattın yasal sahibi olmadığım için bilgi vermedi, fakat hattın yasal sahibi vefat etti dememi beklemeden sürekli sözümü kesti ve kapattı. Şikayetciyim. Ü**bey benimle iletişime geçsin.

Burak 48 Okunma

Cevaplar

  • Burak 26 Temmuz 2013

    Vodofone NET KULLANILMAZ. kesinlikle müşteri hizmetleri saygısız ve ilgisiz. önünüzde kullanabileceğiniz TT internet var iken o kadar kampanya ve ilgili temsilciler varken başka operatore gerek yok bence.

  • Burak 09 Nisan 2013

    Merhaba; Konu hakkında kimse aramadı.

  • Vodafone Net Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Müşterimize bilgi verilmek için aranmış,ulaşılmamıştır. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net 'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön