03 Nisan 2013

Vodafone Net Mükerrer Tahsilat!

Faturamın otomatik ödeme talimatı olmasına rağmen Vodafone net'te kart bilgilerimin olması sebebi ile kartımdan 2. kez mükerrer tahsilat yapılıyor ve müşteri hizmetlerine sorunu 9761133 kayıt nosu iletmeme rağmen hala sonuç alamadım, Fazla çekim banka kayıtları ile sabit.
Önceki aylarda da bu durumla karşılaşmıştım iadesi sağlandı takip edenler vodafone kart tanımlı ödeme yapanlar ekstrelerini kontrol etsinler.

Ridvan 207 Okunma

Cevaplar

  • Ridvan 10 Nisan 2013

    Vadofone beni bir kez dahi bilgilendirme için aramamıştır, ne zaman ben aradıysam sorularıma cevap almaya çalıştım. alacağım sonraki faturamdan düşülecekmiş...kısmende/zorda olsa ısrarlı yaklaşımım sonuç verdi.

  • Vodafone Net Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön