13 Mayıs 2013

Vodafone Net Modem Ücreti!

Yaklaşık 2 ay önce daha önce biri ADSL olarak abonesi olduğum hizmeti iptal ettirdim. İptal ettirene kadar da oldukça zorlanmıştım. Neyse iptal ettirebildim. İptalden 15 -20 gün kadar sona modemi almak için bir kargo firması aradı ve kendilerine adresimi verdim.

Modem kargo şirketince gelip alınmadığı için hala evde beklemekte iken, dün telefonuma 108 TL lik borcumun olduğunu belirten mesaj geldi.Müşteri hizmetlerine böyle bir borcum olmadığını söylemem üzerine, modem ve ekipman düzenlemesi olduğu belirtildi! Modemin alınmadığını belirtince,kurye hizmetlerinin olmadığı belirtilerek bir adrese kargo bedelini ödeyip göndermem gerektiği iletildi!

Özgür 66 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Özgür 16 Mayıs 2013

    Sikayetvar.com dan gelen " Şikayetinizle ilgili firma müşteri temsilcisi aracılığıyla en kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir." mesajınızdan sonra, sizin aracılığınızla bu haksız uygulamanın düzeltileceği konusunda umutlanmıştım ki , firmanın irtibatı malesef ; telesekreter üzerinden borcumun 5 gün içerisinde ödenmemesi durumunda yasal işlem vb. uyarı şeklindeydi. Yinede ilginiz için teşekkürler.. Böyle kurumsal görünümlü firmaların, abonelik sonlandırma işlemlerinde ne kadar küçülebildiklerini bir kez daha test etmiş oldum..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön