Vodafone Net Modem Ücreti!

Davut Alper B. |

Koç net 24 Aylık biri abonesi oldum daha önce TTnet abonesiydim Koçnete geçişimde evimde modemim vardı bana söylenen aylık faturanıza 4 tl ücret yansıyacak 24 ayın sonunda modem sizde kalacak dendi. Aboneliğimi iptal ettim bugün beni aradılar 150 tl borcunuz bulunmaktadır diyor aradım 216 556*** nolu numarayı söyledim hayırdır bu neyin parasıdır diye modem parası dedi.

Modemi gönderirseniz borcunuz silinir yada kullanmak isterseniz 150 tl dedi neyse adresi verdi kargo olayını sormayı unuttum tekrar aradım sordum anlaşmalı kargonuz var mı o kargo ile göndereyim yok dedi, ücreti kim ödeyecek dedim siz dedi, karşı ödemeli gönderirseniz geri gelir size dedi.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Davut Alper B.
  16 Mayıs
  11:10

  Beni mi aramışlar ne zaman ve benim neden haberim yok?

 • 16 Mayıs
  11:06

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Müşterimize bilgi verilmek için aranmış,ulaşılmamıştır. Kendisine e-mail atılarak bilgilendirme yapılmıştır..

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net 'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.