12 Eylül 2013

Vodafone Net Modem Parası İstiyor!

03122**** nolu telefon hattı üzerinden abone olduğum Vodafone Net Biri Adsl'yi sitenizin de gayretiyle iptal ettirebildim. Ancak firma bana 29.90 TL'lik fatura ile 50 TL modem ücreti borcum olduğunu söyleyerek sürekli rahatsız etmekte. Modemi gelip alabileceklerini söyledim ancak benim göndermem gerektiğini söylediler. Ben de abonelikte kendileri getirirken şimdi neden böyle bir zorluk çıkardıklarını sordum. Mantıklı bir cevap vermediler.

Ayrıca 29.90 TL'lik faturada ben hattı iptal ettirmek için başvuruda bulunduğum halde telefon hattını da iptal ettirmeme rağmen kendileri açmış ve fatura işletmiş. Kullanmadığım internet için fatura ödemek istemiyorum. Modemlerini de gelsinler istedikleri zaman alsın.

Mehmet 110 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Müşterimize bilgi verilmek için aranmış,ulaşılmamıştır. Kendisine e-mail atılarak bilgi istenmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net 'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mehmet 16 Eylül 2013

    Ben artık tüketici hakem heyetine müracet edeceğim. Bana parayı ödemem gerektiğini telkin etmekten başka çözüm üretmiyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön