Vodafone Net Modem İadesi!

Serkan A. |

Ekim veya Kasım 2012 de Vodafon Biri Net aboneliğimi iptal ettirdim. Kullanım için verdikleri modem bende kaldı. Aralık2012 de telefon açarak 150 TL borcum olduğunu söylediler ne borcu derken modem parası olduğunu öğrendim gelin alın modeminizi dedim kurye göndereceklerini söylediler.

Tamam dedim ve aralık2012 beri kurye bekliyorum o günden beri evden çıkmadım kurye gelecek diye. Kurye gelmedi haziran 1013de bir telefon daha 150 TL borcunuz var ödeyin bu arada kurye ile olan anlaşmalarını iptal etmişler. Modemi ücretini ben ödeyerek kargoya verecekmişim. Banane ben altı ay önce bilgilendir mişim gelip alsaydınız, benim suçum ne siz gelip kurdunuz gelip alın ozaman.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal Modem

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Temmuz
  16:45

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.