04 Ağustos 2014

Vodafone Net Mağdur Ediyor.

Vodafone'den 4 yıldır kurtulamadım. Sözleşmeden dolayı 1 günde 361 kez netim gitti. Sayaç programı ekledik artık inansınlar diye Türk Telekomu çağırın dediler bizde sorun dendi. Elektrikçi çağırın dediler, onuda yaptık ama 2 ay sonra net kendi kendine gidiyor.

Konuyla ilgili yasal işlemler başlatıldı. Cumhuriyet savcılığından kullanılmayan internet parası ödeniyor. Vodafone Net 6 yıldır bıktım sizden az kaldı son 5 ayım. Müşteri temsilcilerini gece 11den sonra arayın yatıyorlar uykulu yataktan yeni kalkmış ses tonları tamamen bir fiyasko.

Reşat 214 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi13 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Net Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön