Vodafone Net Mağdur Ediyor.

Reşat G. |

Vodafone'den 4 yıldır kurtulamadım. Sözleşmeden dolayı 1 günde 361 kez netim gitti. Sayaç programı ekledik artık inansınlar diye Türk Telekomu çağırın dediler bizde sorun dendi. Elektrikçi çağırın dediler, onuda yaptık ama 2 ay sonra net kendi kendine gidiyor.

Konuyla ilgili yasal işlemler başlatıldı. Cumhuriyet savcılığından kullanılmayan internet parası ödeniyor. Vodafone Net 6 yıldır bıktım sizden az kaldı son 5 ayım. Müşteri temsilcilerini gece 11den sonra arayın yatıyorlar uykulu yataktan yeni kalkmış ses tonları tamamen bir fiyasko.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ağustos
  09:21

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 04 Ağustos
  12:20

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.