Vodafone Net Kötü Hizmet!

Muharrem G. |

Vodafone Biri internetini 14.08.2012 tarihinde kullanmaya başladım.Anlaşmam gereği 5 ay boyunca 7 tl ödeyecektim.İlk 2 ay sorunsuz olarak internetimi kullandım fakat kasım ayında fatura tutarım 60 tl gibi bir fiyat geldi.Bunun üzerine müşteri temsilcisiyle iletişime geçerek düzenleme yapılmasını rica ettik.

Onlarda bize telefonumuza bilgi mesajı gelinceye kadar faturaları ödemememizi şöyledir.Fatura sorununu hallettiler ama bu seferde bağlantı sorunumuz vardı.Bilgisayardan kaynaklanıyor dediler tamam dedik başka bir bilgisayar taktik ama hala bağlantımızda sorun vardı. Müşteri temsilcisini memnun kalmadığımızı söyledik buna rağmen taahhütü ödemeden kapatmayacaklarını söylediler.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  10:19

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.