11 Nisan 2013

Vodafone Net Kendi Takipsizliklerini Müşteriye Ödetiyor!

Biri Adsl'den yaklaşık 4 ay önce iptal ettirdiğim aboneliğe ait bugün gelen telefonda 132,00 TL borcum olduğu söylenilmiş. arayıp sebebini sorduğumda bana iade edilmeyen modem ücreti olduğu söylendi, modemi almaya geleceklerini haber vermelerine rağmen gelmediklerini belirttim, kuryeyle olan anlaşmaları bitmiş ben gönderecekmişim.

Firmanın aksaklıklarını müşterilere nasıl yansıtıyorlar anlamıyorum, bu düpedüz sorumsuzluk, anlaşmanız bitmişse arar modemi istersiniz. Vodafone.net iyice ipin ucunu kaçırmış durumda...

Fatma 49 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön