17 Nisan 2013

Vodafone Net Kargo Takibi!

Ocak ayında iptal ettiğim Biri.net aboneliğim süresince kullandığım modem'in tarafınızca alınacağı iletilmişti. Aradan geçen 2 ay boyunca konu ile ilgili gelişme olmadı. 50.00tl tutarında fatura gönderildi, yaptığım araştırmalarda faturanın modeme ait bir fatura olduğunu öğrendim. Müşteri temsilcileriniz ile yaptığım görüşmede, nisan ayının başından itibaren kargoların müşteriler tarafından iletilmesi gerektiği bilgisini aldım. Kargomun neden alınmadığı konusunda ise bilgi alamadım. 08.04 tarihinde, karşı ödemeli olarak göndermem söylendi, ancak şu anda kargomun ödeme nedeni ile alınmadığını öğrendim. Sizin hatanız nedeni ile alınmayan modemin nakliye ücretini neden benim ödemem gerekiyor?

Burumcuk 580 Okunma

Cevaplar

 • Burumcuk 18 Haziran 2013

  Sözkonusu tarihte şirketten herhangi bir cevap almak yerine sadece borç bilgisi aldığımdan dolayı modemi kendi imkanlarımla gönderdim. Teyit almak için aradığımda ise ancak 3 hafta sonra belli olacağını ilettiler. Biraz önce yaptığım görüşmede ise, modemin kırık olduğunu ve ödemesini istediklerini belirtiyorlar. Modemi tabiiki sağlam olarak gönderdim, benden bunun için elimde kanıt olup olmadığını sordular. Tabiiki yok! Ancak aynı şekilde kendilerinin bana kanıt sunmasını istiyorum o gelen binlerce kargodan benimkini nasıl ayırt ettikleri bile belli değilken tabiiki bu da mümkün değil.

 • Vodafone Net Temsilcisi29 Nisan 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verildiği görülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Burumcuk 24 Nisan 2013

  Ocak ayı sonunda Biri internet servisimi iptal etmeme, aynı tarihte kendilerinin bana modemi aldıracaklarını iletmelerine rağmen, modem aldırılmamıştır. tarafıma gönderilen fatura üzerine müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede, o tarihte kargonun müşterilerdeki modemleri topladığı iletilmiş, ancak 3 ay süre ile modemin henüz alınmadığı için karşı ödemeli kargo ile göndermem istenmiştir. 19. 04 tarihinde modemi karşı ödemeli kargo ile göndermiş olmama rağmen kargo bana iade edildi ve 12, 58 TL ödeme yapmak zorunda kaldım. yaklaşık 10 gündür, çağrı merkezini defalarca aramama rağmen halen konu ile ilgili sonuç alamadım! Cebimden çıkan paranın hesabını kimden sormalıyım????

 • Burumcuk 19 Nisan 2013

  Geçtiğimiz hafta sonunda yaptığım görüşmede, karşı ödemeli kargo ile modemi göndermemi söylediler, bugün iade geldi, 13 TL kargo parası ödedim! Nasıl bir müşteri anlayışı bu??

 • Burumcuk 19 Nisan 2013

  gördüğüm kadarı ile bu konuda sorunu olan birsürü insan var! Vodafone bilerek mi bu konuyu cevaplamıyor, 2 gün geçti hala bir cevap yok??

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön