Vodafone Net Kapattığım Abonelik İçin Bile Fatura Ödemem Gerekiyormuş!

Bahar K. |

Net aboneliği aldım, üç aylık taahhüt süresi var dediler, ancak bu sürede net hiç çekmediği için aboneliğin iptali için cep shopa gittim, ancak ordaki bey işlemi buradan yapamazsınız, müş. hiz aramanız gerekli dedi, müşteri hizmetlerini aradım, onlar da biz müşteri hizmetlerinden kapatamayız cep shopa gidin dedi, arada pin pon topu gibi oynatıldım , tekrar cep shopa gittim, neti kapatmak istediğimi söyledim, olmaz dediler, kapatmazsanız burda müş. hiz. arayıp neti kapatmadığınızı söyliyeceğimi ifade ettim, daha sonra işlemi yaptılar.(hedef baskısı var )Taahhüt sürem bitmesine rağmen fatura kestiler, 55 lira kapama cezası da cabası. Reklamlarınız yanıltıcı,tüketiciyi hiçe sayıyorsunuz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahar K.
  14 Mart
  15:45

  iptal ettim çünki aboneliğimi nasıl olmaz tabiki net aboneğliğim vardı.

 • 11 Mart
  12:24

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapıldığında sabit telefon numarası üzerinde Vodafone.net aboneliği bulunmadığı görülmektedir.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha iyi hizmet etmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilir, mib@vodafone.net.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.
  Vodafone.Net 'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Bahar K.
  08 Mart
  17:59

  Hala cevap yok, ne kadar sorumsuzluk bu, ben kendime muhatap bulamacaksam, nereye gideyim, tüketici hakkı diye bir şey yok mu bu ülkede!!!!!