14 Şubat 2013

Vodafone Net Kapatma İşlemi Yapmıyor!

Vodafone(0003061735)dan ADSL'i, taahhütümün bittiği gün 25Eylül2012 tarihinde iptal etmek içim Yardımcı Biri hattını aradım.Hattaki yetkili "iptal isteğinizi işleme aldım." dedi fakat, aylar sonra yine fatura geldi. Sonra, tekrar aradığımda benden 'bir dilekçe ve de nüfus cüzdanı fotokopimi' göndermemi istediler.

Ancak 25 eylüldeki görüşmede bana böyle bir bilgi verilmediği için arada geçen sürede mağdur oldum. Bunun üzerine yanlış bilgilendirildiğim için 25 eylülden itibaren bütün faturalarımın iptalini bir dilekçe ile istedim.Ve bugün yine fatura geldi: Açıklama:ekipman düzenlemesi: 150TL! Eksik bilgi verip üyelik uzatmak, fatura kesmek; işte bu Vodafone'un yaptığı!

Halidun 89 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön