Vodafone Net İptal Talebime Rağmen Aboneliği Başlatmış!

Aydin Ö. |

İnternette Vodafone Net'e geçmek istedim, modeminiz uyumsuz deyip modem satmaya kalktılar. Modemim yeni diye almadım, olmuyorsa iptal edin dedim ve iptal formunu faks çektim, kimse arayıp sormadı ve akşam birden internet gitti. Telekom'u aradım. Vodafone Net'e geçmişsiniz dediler, iptal talebim olduğu halde, alelacele aboneliğimi başlatmışlar durumu öğrenmek için aradım ancak nafile muhatap bulamadım. 1 saat telefon elimde ısındı ve kapattım, o ona aktarıyor o ona sonuç alamadım, firmaya ulaşmak imkansız olduğu gibi katakülle ile müşteri topluyorlar, artık beddua ile modemi ayarladım ve geçmiş bulundum 24 ay nasıl geçecek bakacağız?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Erişim Üyelik / Paket İptal Habersiz İşlemler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aydin Ö.
  17 Aralık
  22:58

  Hizmetleri çok zayıf, kaliteyi artırmaları şart.

 • Aydin Ö.
  17 Aralık
  22:57

  Vodafone.net müşteri hizmetleri hala ulaşılamaz ve hala sorun çözümünde yetersiz, müşteri hizmetlerinde çalışan personel bilgisiz ve sorun çözecek kapasitede değiller, bugün sabahtam beri internet yoktu arıyoruz borcunuzdan dolayı kapanmış diyorlar bende daha abone olalı 2 gün oldu ne borcu diyorum anlamıyorlar ve internetimi ancak saat 21.00 de açabildiler.
  Bu yüzden yukarıdaki standart cevaplardan artık kurtulup hizmet kalitesini artırsalar daha iyi olacak Allah abonelerine sabır versin.

 • 17 Aralık
  12:14

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 17 Aralık
  08:26

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.