19 Haziran 2014

Vodafone Net İptal İşlemlerini Uzatıyor!

14 Haziran 2014 günü hemen iptal faxı yollamama rağmen işlemlerin 7 gün içerisinde yapılacağı 6. gün dolmasına rağmen hala 7. günü beklediğini normal şartlarda 35 saniyelik işlemi 7.güne kadar bekletip beni mağdur ettiğini ve bir daha Vodafone Net veya telefon ile ilgili hizmet almayacağımı yakınlarım ve tanıdıklarıma da bu yönde bilgilendireceğimi bilmenizi isterim.Müşterilerini mağdur etmek için elinden geleni yapan bir şirket maalesef. İki yıldır hizmet aldığım firmaya ödemiş olduğum paraları helal etmiyorum.

Haydar 295 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi23 Haziran 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Net Temsilcisi21 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön