11 Nisan 2013

Vodafone Net İptal İşlemi Yapılmıyor!

Biri net interneti kullanmaya başlayalı 2 yıl 2 ay oldu. 2 yıl sözleşmeli telefon hattı babamın üstüne
sözleşme tarihi bitiminden itibaren net'i kapatmak için müşteri hizmetlerini babamla beraber aradım sağolsunlar ilk etapta yardımcı oldular. İptal için hat sahibinin telefonda onay vermesinden sonra nüfus cüzdanı fotokopisi ve dilekçesini verdikleri numaraya 29/03/13 te faxladım.
31/03/13 te saat 20:35 te falan net bağlantısı kesildi. 08/03/13 te müşteri hizmetlerinden biri beni arıyor ve hat sahibi ile konuşmak istiyor. Babam ilerleyen yaşı itibarı ile netten falan anlamaz. Babam netin kapanması için gereken bütün işlemleri yaptığı halde hala neti kapatmıyorlar.

Oktay 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön