Vodafone Net İnternetimi İptal Ettiremiyorum!

Ufuk A. |

Vodafone Net'in http://www.vodafone.com.tr/Net/Sorular.php İptal kısmındaki numaraya 18 Eylül tarihinde iki kez faks gönderdim ve müşteri hizmetlerini bir kaç gün sonra aradım. Faksın ulaşmadığını hemen 2 saat sonra aramam gerektiğini söylediler. Bu kez farklı bir yerden faks gönderdim ama yine faks gelmedi dediler.

Bu Vodafone'nun internet aboneliğini uzatmak için kullandığı bir şirket politikası mı merak ediyorum!? Ayrıca iptal için nüfus cüzdanı fotokopisi'de gerekiyormuş. Yukarıdaki linke bakarsanız sadece iptal formundan bahsetmiş, nüfus cüzdanı fotokopisinden bahsetmemiş. İnternetinizi iptal ederseniz, sizinle böyle oynarız misali!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  17:52

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş