24 Haziran 2016

Vodafone Net İnterneti Kapattırmak İstiyorum İlgilenmiyorlar..

İnternetimi kapatmak için başvurdum. E-mail adresinize kimlik ön arka yollayın dediniz. Yolladım. Dosyalar açılmıyor dediniz. Tekrar yolladım. Bu sefer başvuru forumunu da yollayın dediniz. Yolladım. Bu sefer PDF ve İped formatı olarak istediniz onu da yolladım. Neden her şeyi baştan söylemiyorsunuz? Müşteri temsilcinizi aradım. Açılmıyor dedi. Nasıl açılmıyor? Evde, işte, başka yerde deniyorum, yolladığım dosyaları açılıyor. Siz hangi programı kullanıyorsunuz?

1 aydır internetimi yavaşlatın, 7 kez aramama rağmen teknik destek yollamayın, interneti kapatmak istediğim zaman ilgisiz davranın. Bu başvuru formunun ve kimliğin aynısı sizde nasıl yok da benden istiyorsunuz? Pişman oldum Vodafone geçtiğimden. Yolladığınız e-mail'in son kayıt numarası:1826*** Hem PDF hem Jpeg formatında. İlgilenmenizi rica ederim. Adam uğraştırmaktan zevk mi alıyorsunuz? Rica ediyorum insan halinden anlayın.

Aslan 457 Okunma

Cevaplar

  • Aslan13 Temmuz 2016

    Uzun uğraşlar sonucu internetimi kapattırdım sonunda. Az önce mesaj geldi. 250 TL ücret istiyormuşsunuz. Hem ilgilenmeyin, hem para isteyin. Cumhuriyet başsavcılığına şikayet dilekçesi yazmaya gidiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön