13 Nisan 2013

Vodafone Net İnterneti İptal Etmiyor!

Vodafone. net 35229**** no lu hattıma ait adsl hizmetini 6 nisan 2013 tarihindeki başvurmama rağmen iptal etmiyor. Günde 2 defa müşteri hizmetlerini arıyorum sürekli oyalıyor. Önce evraklarınız gelmedi diye oyaladılar, sonra hır gür evrakların geldiğini kabul ettiler, şimdi de 8 gün olmasına rağmen iptal süreci devam ediyor diye oyalıyorlar.

8 gündür benim portum işgal altında başka bir servis sağlayıcıya da başvuramıyorum. Hayır iptal etmeyecekseniz söyleyin mahkemeye başvurayım, bundan sonra siz düşünün. Böyle yaparak müşteri tutacağınızı mı zannediyorsunuz, faturasını ödediğim ama benim adıma olmayan 2 tane daha vodafone. net aboneliği var 11 nisanda birinin daha iptalini istettim , diğerini de isteyeceğim.

İsmail 71 Okunma

Cevaplar

  • İsmail15 Nisan 2013

    1741381 nolu şikayetime istinaden:Vadofone.net ten adsl iptal ettirecek kişilere tavsiyeler: 1-Adsl nizin iptalini talep ettikten sonra hemen dilekçe ve kimlik fotokopi sini fakslayın ve telefon açıp teslim aldıklarını teyit edin ,almadık derlerse yukarıdakiişlemi teyit alana kadar yapın 2- günde en az 2-3 defa arayarak iptal işleminin sonucunu sorgulayın aciliyet bildirin ve potunuzunda düşürülmesini isteyin 3-Size internetiniz iptal edilmiştir dendikten sonra ;hemen sevinmeyin daha portunuz düşürülecek 2 numaralı işlemi port işlemleri içinde yaptırınız 4-Ben yukarıdaki işlemlerin hepsini 10 gün içinde yapmayı başarmış şanslı kişiyim; internetim iptal oldumu bilmiyorum ,şu an bu yazıyı vadofone.net in sağladığı adsl den üzerinden yazıyorum(açıklamasını bir önceki yazımda bulabilirsiniz), inşallah başka sorun çıkmaz NOT: Daha modemi göndermedim,bakalım orda nasıl zorluklar bizi bekliyor

  • İsmail15 Nisan 2013

    1741381 nolu şikayetime istinaden:öncelikle şikayet var.com sitesine teşekkür ederim.Şikayetim sitede yayınlandıktan 36 sonra vadofone.net tarafından arandım,klasik cevap araştıracağız,inceleyeceğiz deyip geçiştirdiler.30 dakika sonra tekrar arandım adsl aboneliğimin iptal edildiğini ve portumun düşürüldüğünü söylediler.Saat 15:00 da eve geldim gerçekten iptal olmuş mu diye bakayım dedim;inanamazsınız hemen internete girdim,tekrara vadofone.net i aradım internetimin iptal olup,portumun düşürüldüğünü söylediler ısrar ettim internete girebiliyorum dedim ,hala aynı cevap;neyse telefonu kapattım akşam 20:00 da tekrar aradım,durumu tekrar anlattım,telefondaki yetkili bekletti bekletti sonra hattıma zayıf bir sinyal geldiğini ve 2-3günden düzeleceğini söyledi.Bu arada kredi kartımdan 46 tl fazla çekim yapmışlar onun daha iadesi olmadı ,sırada bekliyormuşum sıra gelince iade olacakmış ne sırası ise şikayet var.com a tekrar teşekkür ederim

  • Vodafone Net Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön