Vodafone Net İnternet Sorunları !

Emre C. |

Yaklaşık 3 aydır Vodafone Net kullanıyorum, hattım bağlanır bağlanmaz otomatik ödeme talimatı verdim, bugün internetim kesildi, müşteri temsilcisini aradım dedi ki ödenmemiş faturanız var o yüzden kapanmış, bende ısrarla ödenmemiş faturam yok dedim ve küçük bir araştırma yaptı oradaki bayan dedi ki başka bir müşteri numaranız var faturalar o numaraya çıkmış. Jetfaturaya o müşteri numarasıyla girip ödeyim dedim, şifre bu sefer eski bir telefon hattıma gitti. Müşteri hizmetlerini tekrar aradım o müşteri numarasına ait telefon bilgilerimi güncelleyin dedim tamam güncelledik dediler. Tekrar şifre gönder gönderttim yine eski numarama gitti. Pes ettim. Garanti Bankası'ndan faturayı buldum ödedim. Sonra tekrar aradım sesli yanıt sisteminden hattımı açın talebi yolladım ne ses var ne seda. Tekrar müşteri temsilcisini aradım faturamı ödedim hattımı açar mısınız dedim ödeme bilgisi görünmüyor açamam dedi!

Etiketler :

Bağlantı Hızı İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre C.
  04 Nisan
  21:14

  Evet hala internetim yok, müşteri hizmetlerini tekrar aradım internetimi açın dedim fakat hattınız kısıtlı dediler, borcum var mı kontrol eder misiniz dedim. Borcunuz yok dediler. O zaman hattımı kısıtlamasını kaldırın dedim bizim böyle bir yetkimiz yok sizi sesli yanıt sistemine aktarıyoruz dediler. Sesli yanıt sisteminden 4-5 defa hattımın açılması işlemini yaptım sonuç... ... ... . Hala internete bağlanamıyorum.
  Müşteri hizmetleri tekrar kayıt oluşturmalar en kısa sürede çözeceğiz vs vs...
  Son olarak dedimki hattımı iptal ettirmek istiyorum dedim. Adam bana \\\'\\\'Özel bir sebebi yoksa neden iptal ettirmek istediğinizi öğrenebilirmiyim? Dedi. Yüksek bir ses tonuyla ben iptal edemem dedi... ... ...