13 Mayıs 2013

Vodafone Net İnternet Paketi İptal Olduğu Halde Fatura Geldi!

Vodafone internet paketi almıştım. 2012 şubat ayından itibaren 2013 şubat ayına kadar sözleşme imzaladım. 2013 şubat günü gelince internet paketim kesildi. Vodafone servisine başvurdum internet kesildi diye onlar da dedi ki 'sözleşme tarihin bitmiştir' internet paketim iptal edilmesine rağmen 3 ay sonra fatura adresime geldi.

Vodafone servise başvurdum bana dediler ki 'bizim arkadaşlar sizi yanlış bilgilendirmişler' dediler. Soruyorum size bana interneti kullandığımda her ay fatura geliyordu. Şimdi bana neden 3 ay sonra fatura adresime geliyor. Bunun yanlış işi mi olur? o zaman insanları doğru düzgün bilgilendirin. Bir daha internet paketi kullanma şansım olsa Vodafone'u asla tercih etmem.

Çetin 90 Okunma

Cevaplar

  • Çetin 20 Mayıs 2013

    Vodafone İnternet paketi almıştım. 2012 şubat ayından itibaren 2013 şubat ayına kadar sözleşme imzaladım. 2013 şubat günü gelince internet paketim kesildi. Vodafone servisine başvurdum İnternet kesildi diye onlar da dedi ki 'sözleşme tarihin bitmiştir' İnternet paketim iptal edilmesine rağmen 3 ay sonra fatura adresime geldi.Vodafone servise başvurdum bana dediler ki 'bizim arkadaşlar sizi yanlış bilgilendirmişler' dediler. Soruyorum size bana İnterneti kullandığımda her ay fatura geliyordu. Şimdi bana neden 3 ay sonra fatura adresime geliyor. Bunun yanlış işi mi olur? o zaman insanları doğru düzgün bilgilendirin. Bir daha internet paketi kullanma şansım olsa Vodafone'u asla tercih etmem.

  • Vodafone Net Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Vodafone Gsm hatlarınız ile ilgili sorunlarınıza en hızlı çözüm için şikayetinizi sitede bulunan Vodafone firma başlığı altından iletmenizi rica ederiz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön