Vodafone Net İnternet Hız Problemi!

Metin Ş. |

Öncelikle belirtmeliyim ki internet hizmetinin bağlı olduğu hat babamın üzerinedir. Vodafone Net internet servis sağlayıcısından aranarak kendilerinin çok daha cazip fiyatlarla daha hızlı internet ve hizmet verildiğini söyleyip aboneliğimizin Vodafone Net'e taşımamızı istediler. Fiyat uygun hızda konuştuğumuz gibi ise geçebileceğimizi söyledik.

İnternet hızımız şu anda 1 megabit bile değil müşteri hizmetlerinin arıyoruz alt yapınız zayıf diyorlar, ne yapacağımızı bilmiyoruz. Hizmet alamadığımız bir şey boşuna para ödüyoruz sözleşme imzaladığımız içinde 280 TL gibi bir para istiyor. Yetkililerden yardım istiyoruz.,başvura bileceğimiz kurum yada kuruluşlar nereleridir?

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  09:47

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Metin Ş.
  24 Ağustos
  10:58

  Kesinlikle ilgilenilmiyor müşterileri ile dalga geçer gibi konuşuyorlar hız şikayetim var diyorum modeminizi dinlendirin diyorlar yani böyle saçma sapan konuşmalar geçiyor hiç memnun değilim