19 Temmuz 2016

Vodafone Net İnternet Hala Bağlanmadı...

10 Temmuz pazar akşamı internet başlatmak için Vodafone Net'i aradım. Sipariş alan arkadaş evimde ev telefonum olmasına rağmen yalın internet siparişi almış. 14 Temmuz perşembeye kadar her aradığımda bağlananın yalın olmadığını söylediler en sonunda 14'ünde bir arkadaş o siparişi iptal edip olması gerektiği gibi ADSL bağlantı siparişi aldı. 15'i cuma günü imza için kurye geldi ve imza verdim.

Hem imzaya gelen arkadaştan hem de tekrar aradığım müşteri hizmetlerinden imzaların o gün gönderileceği pazartesi salı gibi netin bağlanacağı söylendi. Bırakın net bağlanmayı 17'si pazartesi günü gelen telefondaki bayan imza için gelen arkadaşın beni evde bulamadığını söyledi. 8 gün olmasına rağmen daha imza işi bile hallolmadı. Aylık 3 liraya alacağım modem bile gelmedi ve sürekli müşteri geçiştirmek için müşterinin duyması gerekenler söylenip telefon kapatılıyor ilgi sıfır.

Volkan 180 Okunma

Cevaplar

  • Volkan27 Temmuz 2016

    Her şeyi geçtim bu şikayete bile cevap vermeye tenezzül etmiyor kimse. 8 gün olmuş yazalı, 17 gündür problem var diyorum ama hayırdır diye bir soran yetkili bile yok çok acayip ya.

  • Volkan27 Temmuz 2016

    19unda tekrar alınan siparişimin imzalarınıda perşembe 21inde verdim ama 8 gündür bir adım ileri gitmedik. Şaka gibi bir durum. her gün aradım belki 500 dakikam gitti ama ne gelen ne bağlayan ne farklı konuşan biri var. Tek söyledikleri 7-12 iş günü içinde bağlanır yasal süreç bu. Müşteri hizmetlerinin verdiği yanlış bilgileri sayamıyorum artık. Bir kişi bile neden bağlanmıyor anlatamıyor bile. Artık daha fazla uğraşmayıp iptal ettirip diğer ilgili firmalara başvuracağım. Telefonum bile Vodafonedu ama taahhüt bitince onu da iptal ettiriyorum böyle ilgisizlik olamaz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön