Vodafone Net İnternet Fatura Tutarı.

Mehmet B. |

Vodafone Net ile 1 sene önce taahhütlü olarak internet anlaşması yaptım ilk 6 ay 29.50 tl diğer 6 ay 59 tl olarak ödedim herhangi bir problem yaşamadım. 1 yıl sonra 1 yıl taahhütlü olarak haziran ayı içerisinde internet aboneliği başlattık. Ancak temmuz 2014 ayı içerisinde faturam 59 tl olarak geldi.

Bu yüzden ben ikinci defa müşteri hizmetleri ile görüştüm abonelik anlaşması gereği temmuz ayınında normal fiyat olacağını söyledi tamam dedim ve ağustos ayı yine 59 tl geldi aradım ve eylül ayında 29.50 tl geleceğini ve 5 ay bu şekil olacağını söyledi.

Ağustos ayı 29.50 gelmedi 1 ay hakkım gitti müşteri hizmetleri yapabileceğim bir şey yok diyor konuşmaların ses kaydı da var bu haksızlık ne peki?

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Eylül
  12:33

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 05 Eylül
  15:34

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.