29 Ekim 2013

Vodafone Net İnternet Bağlantımdaki Kopmalar Giderilemedi!

3.7.2012 Tarihinde o zamanki adı Biri ADSL olan Vodafone Net internet sağlayıcısına geçiş yaptım. O ayın sonuna doğru "internet bağlantımda sürekli kopmalar yaşıyorum" diye ilk arıza kaydımı bıraktım.

Kendileri de: "Teknik servis kaydını yönlendiriyoruz ve sizi 2 ila 48 saat içinde bilgilendirmek için arayacaklar" dediler. O 2 ila 48 saat içerisinde ne arayan oldu ne soran. Yaklaşık 3 gün sonra ben arayıp bilgi aldığımda, iç tesisatta ve ya modemde arıza olabileceğini, dış tesisatta bir problem olmadığını ilettiler.

Hem iç tesisatımı hem de modemimi değiştirdim ama sorun devam etti. Belirli aralıklarla aynı problemle ilgili sayısız arıza kaydı bıraktım. 1 yıl 3 ay geçti hala çözülmedi.

Sertaç 110 Okunma

Cevaplar

  • Sertaç09 Kasım 2013

    Problemim çözülemedi. Hala aynı kopmaları yaşıyorum ve internete sağlıklı bir şekilde erişemiyorum. Hizmet satın aldığım firmanın bana hizmet verememesi dolayısıyla hakkımı Tüketici Hakları Mahkemesinde aramayı düşünüyorum.

  • Vodafone Net Temsilcisi05 Kasım 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön