30 Haziran 2016

Vodafone Net İnternet Bağlantı Kampanyası ve Telefon Hattı.

Vodafone Net'den 8Mbs internet bağlantısı ve telefon hattı kampanyasına sözleşme imzaladım, 3 gün içinde gönderilecek şifre ile modem iniz ile bağlantı yapabilirsiniz dediler, bağlantı gerçekleşmedi, işlemlerde bir eksiklik olduğunu söylediler ve tekrar iş yerime yeni bir sözleşme gönderildi bunu da imzaladım, telefon bağlantınız gerçekleşti, internet bağlantısı için en kısa sürede şifre gelecek dediler gelmedi. Telefon ile durumu bildirmek istedim, bir türlü operatörlere ulaşamadım, değişik departmanlara bildirdim, gerekli işlem yapıldı sizi arayacaklar dendi arayan olmadı, bu süre içinde ben tekrar pahallı tarifeden T*****dan hizmet aldım, kapatmak için de muhatap bulamadım, bu 3 ay sürdü. Sonra birikmiş borcunuz var ödeyin dediler, durumu anlattım sizi arayacağız dediler aramadılar.

Hasan 288 Okunma

Cevaplar

  • Hasan26 Ağustos 2016

    Vodafone nun hukuk departmanından aradılar, bu akşam saat 17.00 ye kadar ödemelerini yapmazsam icra takibi başlatacaklarını bildirdiler. Bunların merkezlerini de aradım, hep sonuç aynı yola çıkmakta, biz yetkili değiliz diyorlar ve 0850*****42 nolu telefona yönlendiriyorlar, buradan da aynı cevap abonemiz değilsin denip telefon kapatılıyor. yani özellikle muhatap bulunamıyor.

  • Hasan29 Haziran 2016

    Bu firmanın sunduğu Evde internet kampanyalrına aldanmayın, sinyal gönderemeseler bile sizden para kazanmak için kapatmada zorluk çıkarıyorlar muhatap bulamıyorsunuz vs. Sonra fatura gönderiyorlar, öde diyorlar, bir daha ki ay yine aynı. Kurtulmak için mecbur başka operatör e geçiyorsunuz, sonra da arayıp bizden niye ayrıldınız sorun ne diye soruyorlar, anlatıyorsunuz, tamam sizi arayacaklar deyip geçiştiriyorlar, aramıyorlar ve en son avukatlık bürosundan arıyorlar. Birebir görüşecek ofis kurum yok!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön