Vodafone Net İnternet Bağlanamaması!

H.ibrahim B. |

25/06/2016 günü telefon ile internet hizmeti için başvuruda bulundum. T**'ten hizmet aldığımı ve geçiş işleminde mağduriyet yaşamak istemediğimi belirttim. 27/06/2016 günü Vodafone bayiden geldiğini söyleyen biri sözleşme için beni aradı. Bulunduğum yere yakın olduğunu söyledi yanına gittim. Sözleşmeyi imzaladım.

Bugün yani 29/06/2016 günü akşam 18:00' de işlem durumu sorgulattığımda işlemin daha sisteme girmediğini öğrendim. Özellikle mağduriyet yaşamak istemediğimi belirtmiştim ve teyit almıştım. Cuma'ya kadar internet bağlanmadığı takdirde sözleşmemin iptalini isteyeceğim. İnternette yaptığım araştırmalarda da 2 hafta kadar müşterinin bekletildiğini gördüm.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum Teknik Servis Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • H.ibrahim B.
  27 Temmuz
  18:45

  Hala interneti kullanamamaktayım. İkinci defa tekrar başvuru yaptım bu süre içerisinde. Ancak hala internet kullanamamaktayım. Ayrıca fatura işlemeye başlamış bile. Akıl karı değil Vodafone Net

 • H.ibrahim B.
  11 Temmuz
  15:40

  Bu kadar sorumsuzluk olmaz ayın kaçı olmuş TC kimlik numaramdan sordurdum hala kaybı bile açılmamış. O kadar şikayete rağmen hala bir dönüş bile yok.
  Cep telefonu hattımda Vodafone aylık 130-135 TL fatura ödeyen bir müşterisiyim bir de.

 • H.ibrahim B.
  11 Temmuz
  11:04

  Hala hiçbir şekilde dönüş olmadı.

 • H.ibrahim B.
  01 Temmuz
  19:24

  Bugün cuma ve hala Vodafone tarafından bir dönüş olmadı. Bir haftada bir kayıt açma işlemi bile yapılmadı.