Vodafone Net Hukuki Takip Departmanına Ulaşmak İmkansız!

Yusuf T. |

Biri adslden 2 yıl taahhütlü hesaplı biri kampanyasına abone oldum. Taahhüt bittikten sonra aboneliğimi sonlandırdım. Ücretsiz denilen modemi geri istediler. içeride 2 veya 3 aylık borcum vardı ve bir süre ödemediğim için hukuksal takibe girmişsiniz dendi. Ben defalarca verdikleri numaraları ve müşteri hizmetini aramama rağmen hiçbir sonuca ulaşamadım.

Borcumla ilgili bilgilendirme de yapılmadı. Ben borcumu ödeyip başka kampanyadan yararlanarak tekrar abone olayım istiyorum ama Vodafone Net konuyla ilgili hiçbir dönüş yapmıyor. Ben borcumu ödemek istiyorum. Ne kadar borcum var ve modemi nereye göndermem gerekiyor beni arayın ve borcumu kapatayım yoksa tüketici haklarına başvuracağım!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf T.
  14 Mart
  13:45

  Size ilgi falan göstermem! Verdiğiniz telefon numarası bile yanlıştı. İnternetten aradım ve anlaştığınız hukuk bürosunu bulup onlarla irtibata geçtim. Gerçekten sizden daha çok güzel hizmet sundular. Size ait telefon hatlarımı bile iptal ettim. Ben ve çevremdeki 250 kişi için artık vodafone yok! İyi günler.

 • 26 Kasım
  09:34

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.