07 Şubat 2014

Vodafone Net Hizmet Yok!

Telefon hattımı nakil yaptırmıştım. 13 Ocak tarihinde Vodafone Net aboneliğimi de yeni hattıma nakil yaptırdım. 1 gün içinde işlemlerim bitti ve ADSL kullanabilirsiniz dendi ama takip eden 10 gün boyunca port sağlanamadığı için ADSL hizmeti alamadım. 24 Ocakta Abonelik iptali için mail ortamında imzalı dilekçe ile başvuru yaptım.

27 Ocakta aramalarım sonucu kayda alındı. Çağrı merkezini aramalarım sonucunda 30 Ocak itibariyle aboneliğimin iptal edildiğini öğrendim. Portumu boşa çıkartmadıkları için yeni bir servis sağlayıcıyla anlaşma yapamadım. Bu gün 7 Şubat işlemlerim hala tamamlamadığı için yeni bir servis sağlayıcı ile anlaşma yapamıyorum. Bu adamlardan kurtulamıyorum.

Halit 134 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi04 Mart 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön