10 Nisan 2013

Vodafone Net Hizmet Yetersiz!

En az 100 kere aramış olmamıza rağmen Vodafone internet (biri) sağlayıcısı sürekli kopuyor ve hizmet veremiyor. Telefona çıkan yetersiz elemanlar (biz buradan görüyoruz hata yok) gibi tuhaf cevaplar veriyorlar. 1 aydır birilerinin arayıp sorunumuzu çözmesini bekliyoruz ve kimse aramıyor. Ne satış sonrası hizmet var ne de sorununuzla ilgileniyorlar.

Burçak 53 Okunma

Cevaplar

  • Burçak21 Mayıs 2013

    sorunum çözülmedi, sadece bahane üretildi, kesinlikle en kısa sürede bu firmadan vazgeçiyoruz.

  • Burçak19 Nisan 2013

    Vodafone defalarca arnmış olmasına rağmen ilgisiz kalmaya devam etmiştir, en sonunda bu siteye yazılan şikayet ve yurt dışına gönderilmiş mail sonucu firma müşteriye ilgi göstermeye başlamıştır.

  • Vodafone Net Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön