Vodafone Net Hizmet Kalitesiz!

Halil G. |

23 Aralık tarihinden beri hizmet veremezken ayın 27'sinde açtığınız talebe istinaden 31'inde altyapı değişikliği olması gerektiğini ilettiniz. Günde en az 4 defa aramalarıma rağmen bugün yasal sürenin 6. günü fakat hala nakil işleminin hala talep durumunda olduğunu görüyorum. Ve tarafınızdan herhangi bir bilgi almak şöyle dursun bir özür kelimesini bile duyamıyorum.

Altı üstü bir altyapı değişikliğini günlerce bekletip üzerine hiçbir işlem yapmadınız yaptırtmadınız ve benim durumumu en acil durumda yönlendirmiş olmanıza rağmen 7 günlük yasal sürenin 6. günü bitti ve hala talep olarak bekliyor. 2015'e girdiğimiz şu günlerde kötü hizmetiniz için çok teşekkür ederim Vodafone Net!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil G.
  13 Şubat
  11:17

  23 Aralık'tan bugüne kadar hizmet verememek bir yana bugün itibariyle hala hizmet veremiyorlar. En sonunda dış aramada biz bu işi yapamıyoruz isterseniz aboneliğinizi iptal edelim cezai bedel ödemeden dediler. 2 defa faks gönderdim aboneliğin iptaline dair. Faksları bile kaybetmişler. Üstüne üstelik hala fatura kesmeye devam ediyorlar veremedikleri hizmet için.

 • 15 Ocak
  08:15

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 542 0 542) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 06 Ocak
  08:27

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.