16 Ocak 2015

Vodafone Net Hizmet Alamıyorum.

1 Ocak 2015 tarihinde Vodafone Net hizmetine telefonla arayarak başvurdum. Bilgilerim alınıp bana 3 gün içinde evrakları imzalamak için gönderilip, 1 hafta içinde internetimin bağlanacağı söylenmesine rağmen. 15 gün kimse aramadı. Bu yük bekleyişten sonra kurye görevlisi randevu için aradı gün içinde geleceklerini söylediler.

Bütün gün evde gelmelerini beklemem rağmen bütün işimi gücümü bırakıp, randevularına riayet etmediler. Madem bu hizmeti veremiyorsunuz neden insanları yanıltıp mağdur ediyorsunuz çok merak ediyorum. Benim bütün işim internetle neden sizin keyfinizin gelmesini günlerce bekleyeyim? Sorunumun acilen çözüme kavuşturulmasını talep ediyorum.

Gökhan 327 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi27 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 542 0 542) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Net Temsilcisi18 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 542 0 542) arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön