01 Aralık 2014

Vodafone Net Haksız Kota Aşım Bedeli Alınıyor.

Nereden geçtimVodafone Net'e . 10 gündür evde olmadığım halde çok nadiren internete giren birisiyim ve kota aşımı söz konusu. Her ay yapılan bu aşıma itiraz edemiyorum çünkü ortada 8 aydır kullandığım hizmetin faturasını göndermiyorlar. Şeffaflık yok!

İptal etmek istiyorum dediğimde 90 gün boyunca telefon kullanamazsınız diyen bir hanımefendi koymuşlar telefona sürekli aynı şeyi tekrarlıyor. Sebebini sorduğumda prosedürmüş. Sözleşmenin neresinde yazıyor kardeşim bu prosedür? Her ay aldığım 10 TL'lik indirim için telefonda 30 TL diyorlar. Böylesine kötü hizmet veren başka kurum yok teksiniz. Hakem heyetinde görüşmek üzere.

Simge 1.160 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi03 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Net Temsilcisi01 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön