Vodafone Net Haksız Kota Aşım Bedeli Alınıyor.

Simge Ö. |

Nereden geçtimVodafone Net'e . 10 gündür evde olmadığım halde çok nadiren internete giren birisiyim ve kota aşımı söz konusu. Her ay yapılan bu aşıma itiraz edemiyorum çünkü ortada 8 aydır kullandığım hizmetin faturasını göndermiyorlar. Şeffaflık yok!

İptal etmek istiyorum dediğimde 90 gün boyunca telefon kullanamazsınız diyen bir hanımefendi koymuşlar telefona sürekli aynı şeyi tekrarlıyor. Sebebini sorduğumda prosedürmüş. Sözleşmenin neresinde yazıyor kardeşim bu prosedür? Her ay aldığım 10 TL'lik indirim için telefonda 30 TL diyorlar. Böylesine kötü hizmet veren başka kurum yok teksiniz. Hakem heyetinde görüşmek üzere.

Etiketler :

Kota Aşım Haksız / Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Aralık
  19:10

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 01 Aralık
  20:25

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.