03 Kasım 2015

Vodafone Net Haksız Kazanç Sağlıyor!

Geçenlerde taşınma işlemi yaptık 22 gün kesik kaldı. Yasal süresi 12 gün olan bağlama işlemi yapılamadı. Kullanmadığınız günler düşecek denildi son güne kadar aradım bak faturayı düzeltin dedim düzeltmedikleri gibi 8 güne aylık 54 TL olması gereken faturayı 39.40 TL fatura çıkartmışlar.

Taahhüdünüz bitmiş ondan böyle dediler faturanın altında fatura bitiş tarihim 21/10/2015 yazıyor diyorum AA doğru bir incelensin diyorlar 10 kere kayıt alıyoruz dediler inceleyen dönen yok. Bu ay faturanın altında 10.ayın 21 de taahhüdünüz bitiyor 63 TL'den ücretlendirileceksiniz yazmasına rağmen 73 TL fatura çıkartmışlar 21 gün 54_10 gün 63 TL'den hesaplanınca nasıl 73 TL fatura çıkar?

Esra 30 Okunma

Cevaplar

  • Esra 05 Kasım 2015

    Yok kardeşim uzak durun elini veren kolunu kaptırıyor yanından bile geçmeyin ne dönüş ne düzeltme kime sattılarsa firmayı cem uzanda iken daha iyiydi koçnet iken almıştım yoksa ne alınır ne önerilir birde işin yoksa uğraş dur iptal ettirme ile bin dereden bin su getiriyorlarmış okuduklarıma bakılırsa sitelerinde iptai işlemi telefon ile veya faks ile yapılıyor denilmesine rağmen açıyorsun yarım saat kırkbeş dakika müşteri temsilcine bağlanmaya çalışıyorsun es kaza bağlandın birde faks çekin ondan sonra teyit edin faks gelmişmi diyorlarmış ne hikmetse bu faks çankayaya çeksen sn.. yede ulaşıyor bu firmaya ulaşamıyormuş hiç... .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön