Vodafone Net Haksız Kazanç!

Hülya F. |

2010 yılında biri internet abonesi oldum. Modem yolladılar evde var diye iade ettim kuryeleri geri götürdü ve teslim edildi onayını da aldım. 2013 şubat yada mart ayında Ttnet abonesi olmadan önce biri interneti aradım bana modem parasından bahsettiler iade ettim diye itiraz edince daha sonra beni arayarak iadeyi 27/07/2010 da telekurye tarafından depolarına teslim aldıklarını söylediler.

Bunun üzerine nisan ayında bana 150 tl lik ft çıktı, itiraz ettim yine 27/07/2010 da geri gittiğini depolarına giriş olduğunu ilettiler. Bana kesilen ft iptal edilecekti sözde dün, tekrardan beni arayarak modemi inkar ediyorlar, bu nasıl işletme anlamadım. Birbirlerinden haberleri yok.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hülya F.
  28 Haziran
  11:15

  ŞİKAYET VAR SAYESİNDE ÇÖZDÜKLERİNE İNANIYORUM BEN DAHA ÖNCE AYLARCA UĞRAŞTIM ÇÖZEMEDİM ÇÜNKİ.

 • 06 Haziran
  13:35

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Hülya F.
  31 Mayıs
  07:44

  desteğiniz için teşekkür ederim... resmen aldıkları modemi inkar ediyorlar nasıl bir işletmedir cep hattımızda ailece vodafone hepimiz iptal ettiricez