10 Nisan 2013

Vodafone Net Haksız Kazanç!

Bu konu ile defalarca şikayette bulundum ama sonuç değişmedi. 03.08.2012 de internet arızamın 2 iş günü içerisinde giderilmemesinden olayı BTK ve yaptığımız sözleşmede yer alan madde gereği üyeliğimi sonlandırdım. Hattımı boşaltmadılar BTK ya şikayet ettikten sonra hattımı boşalttılar.

363 tl ceza kestiler btk ve Sikayetvar.com'a şikayette bulununca modemin geri gönder dediler. Modemi geri gönderdim ve 15 gün sonra aradığımda cezamın olmadığını söylediler.

10.04.2013 tarihinde aradılar ve 163 tl cezam olduğunu belirttiler taahhüt tarihinden önce iptal ettirdim diye. Durumu belirttim iptal kaydı oluşturdular. BTK kuralları ve Tüketici heyeti kararları neden uygulanmıyor?

Bu firmalar Devletten büyük mü?

Olcay 113 Okunma

Cevaplar

  • Olcay 23 Temmuz 2013

    Kurumsal kımlıklerı yok bunların

  • Vodafone Net Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön