26 Mart 2013

Vodafone Net Haksız Fatura!

Koç.Net ten bu yana biri adsl abonesiyim. 31.01.2013 günü aboneliğimizi sonlandırmaya karar verdik, ve 02165561***no.lu müşteri hizmetlerini aradım. Oradaki arkadaş dilersem dondurabileceğimi ifade etti, kabul etmedim aboneliğin iptalini istedim.Sonra 2 fatura gönderdiler. Sebebini sordum. Hattınızı yeniden aktıve ettik dediler, kim istedi bunu sizden dedim, biz size 31.0cak2013 te SMS gönderdik dediler, oysa SMS gelmedi, gelse dahi hattın adsl hizmetine açılmasına onayım yoktur. Yine aradım bu sefer 20 Şubatta hattınız açılacak diye SMS gitti size dediler.oysa gelmedi.Çözüm üretmiyorlar.

Mehmet 90 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet09 Nisan 2013

  Vodafon.Net i kimseye tavsiye etmiyorum, SMS gönderdik diye iddia ediyorlardı ama göndermedikleri ortaya çıktı. Abone olanların iptal sürecinde aşırı derecede dikkatli olmasını tavsiye ederim. Abone olmak isteyenler ise ne ile karsılasacaklarını, buradaki 2-3 yazıyı görerek okusunlar. Tavırları iyi niyetli degil kar maksimizasyonu hedeflemiş durumda.

 • Vodafone Net Temsilcisi05 Nisan 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet29 Mart 2013

  Bu firmadan her an bir saldırı bekliyorum. sözleşmeyi abone aleyhine kullanmaya kendilerini programlamışlar. Bu firmaya sözleşme imzaladıgım için gerçekten pişmanım.ne yapacakları belli degil.hakkımı elbette savunurum ama yapacak daha faydalı işimiz var. Modemi aldıracaklardı henüz bir gelişme yok. iade edilmedi diye bazı abonelere ceza faturası göndermişler. Her türlü dikkat edilmesi lazım bu firmaya.

 • Mehmet27 Mart 2013

  Bu akşam 19.00 sıralarında aradılar son faturanın iptal edildiğini söylediler, 18.60 TL lik ilk fatura nedir diye sordum.Kota aşımı imiş. Fakat geçmişte kota aşımına ek fatura gelmiyordu, bu izahata ben inanmadım. Çünkü eski faturalar kota aşımı ile beraber geliyordu. Bu faturanın da iptal edilmesi gerekir. Fakat samimi kanaatim budur ki : Bu firmayı hiçbir surette tavsiye etmiyorum bu yaptıklarının kar maksimizasyonunu hedefleyen yabancı yönetimin bir uygulaması oldugunu düşünüyorum. Uzak durmanızda fayda oldugunu düşünüyorum. Eger hakkaniyet var ise 1 nci faturayı da iptal etmeliler.

 • Mehmet26 Mart 2013

  Yer yetmediği için yazamadım. başlık bana ait degil. Benim başlıgım bu firmayı kimseye katiyen tavsiye etmediğim şeklinde. Bu insanlar gemi azıya almış durumda. hattımı evrakları fakslamadıgım için acmışlar.dedikleri bu.oysa cep telefonuma kesinlikle mesaj gelmemiştir,birisi bana evrak faksla demeiştir.telefonla benim oldugumu gizli sorularla teyid etmişlerdir ve ancak bundan sonra abonelik iptalini söylemişizdir.yine de bu basit numarayı yaparak onayımı almadan hattı acmıslar ve fatura göndermişlerdir.onayım yok.eminim beylik laflarla kendilerini savunacak.sözleşme diyecekler. Ben herkesi uyarmak adına buraya not düşüyorum.dikkat edin.bunlara aşırı derecede dikkat edin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön