02 Ocak 2015

Vodafone Net Haftalardır Çözülemeyen Sorun!

05.12.2014 tarihinde 8 mbit'e kadar olan hızımı, 16 mbit'e kadar olan pakete yükselttim. Normalde 6mbit hıza ulaşabilirken, hız yükseltme işleminden sonra hızım 3 mbit civarlarına indi. 07.12.2014'te arıza kaydı oluşturuldu ve sorun bir türlü giderilmedi.

İşlemlerin başladığını belirttiklerinde evde ne internetim ne de telefonum çalışıyordu. Telekom telefon sıkıntısını giderdi ancak 17.12.2014'ten beri hiçbir şekilde internet kullanamıyorum.

Vodafone Net müşteri hizmetleri sorun için 2-48 saatte çözüleceğini söylemek ve aciliyet kaydı eklemek dışında hiçbir yardımda bulunamıyor. 10 günü aşkındır internet bağlantım yok ve sorunun çözüldüğü de yok. Taahhüdün bittiği gün aboneliğimi iptal edeceğim.

Gökhan 2.549 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan 16 Ocak 2015

  Sorunumu firma çözdüğünü iddia etse de hala çözülmedi ve tarafıma bilgi verilmedi. Müşteri Hizmetleri hiçbir çözüm önerisi getirmedi ve yüksek fiyat vererek aldığım hizmeti hala tam olarak alamıyorum. 1 ayı aşkın süredir bekletiliyor sorunum.

 • Vodafone Net Temsilcisi06 Ocak 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Gökhan 05 Ocak 2015

  Bugün sorunun çözüldüğüne dair mesaj aldım ancak sorunun çözüldüğünü hala düşünmüyorum.

 • Vodafone Net Temsilcisi05 Ocak 2015

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 2101020) arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön