Vodafone Net Fazladan Fatura Tahsilatı Yapılması!

Metin G. |

10 Ağustos'ta ödemiş olduğum fatura için 15 Ağustos'ta otomatik ödeme talimatı verdim. 19 ve 21 Ağustos'ta tekrar tahsilat yapıldı. Hatta 25'i içinde bankaya borcum olduğunu bildirmişler. Ödenmiş olan fatura için kredi kartımdan Vodafone Net'in isteği üzerine habire çekim yapılmaktadır. Firma bunu kendilerinin yapmadığını söylemekte kabul etmemektedir. Müşteri temsilcileri de bir şeyden anladığı yok. Peki firma istemedi de banka keyfi olarak mı kesinti yapıp firma hesabına yatırıyor. Yaptıkları hatayı bir türlü kabul etmiyorlar. Firmadan beni mağdur ettiği için şikayetçiyim.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin G.
  03 Eylül
  11:14

  Firma müşteri temsilcileri de yeterli bilgi ve tecrübeye sahip değil sorulan sorulara cevap veremeyince telefonu kapatıyor. Firma çözümsüzlük üretiyor.

 • Metin G.
  25 Ağustos
  16:05

  Vodafone Net benden aynı fatura için fazladan 2 kere tahsilat yapmıştı. Neden olan kişi veya kişilerden şikayetimi ilettim mağdur yine ben oldum. Neden bu hatanın ceremesini ben çekiyorum. Fazladan çektikleri tahsilatları geri yatıracaklarmış. Ama kimlik fotokopisi ve hesap numarasını faks ile gönderecekmişim. Yetmiyormuş üç saat sonra ulaştı mı diye kontrol edecekmişim. Yaptıkları hatayı neden ben düzeltiyorum. Dünyanın neresinde böyle saçma bir sistem var. Hatalı olanı değil de haklı olan cezalandırılıyor. İşte size müşterisini çok düşünen bir firma.