Vodafone Net Faturamız Gelmiyor ve Servisi Cevap Vermiyor!

Hayrettin B. |

Biribiricel firması tarafından üzerime kayıtlı bulunan modemin yetkili servisine ulaşamıyorum. 4 yıldır kayıtlı bulunduğum firmadan 7-8 aydır tarafıma fatura iletilmemiştir. Firmaya ulaşamıyorum telefonlarıma kesinlikle cevap verilmiyor. Daha sonra bana yüklü bir fatura çıkarıldığında mesuliyet kime ait olacak? İnternetimi kapattırmak istiyorum fakat bir muhatap bulamıyorum ve muhatap dahi alınmıyorum. Bir firma müşterisine karşı bu kadar alakasız ve duyarsız kalamaz. Ben artık isyan durumundayım 9 aydır da internet kullanamıyorum ama gelen fatura olursa mecburen ödüyorum. Bu ilgisiz firmanın acil olarak tarafıma ulaşmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hayrettin B.
  16 Mayıs
  15:17

  İlgilendiğinizden dolayı teşekkür ederim.Fakat faturalar tarafıma hala iletilmiyor.

 • 15 Mart
  12:22

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.