Vodafone Net Faturam Fazla Geliyor!

Hakan A. |

Flycell isimli şirket benim bilgim ve onayım olmadan beni 10 Şubat 17:38 abone etmiş. Vodafon da Şubat ve Mart aylarında 100 ve 118 TL lik fatura göndermiş. Hatta 17.3.2013 16:45 de internetim kapalı olduğu halde o siteye giriş yapılmış ve bana 40 TL lik borç eklenmiş.Flycell e 19.03.2013 de abone olmadığım halde aboneliği kapattım.

Vodafone Net müşteri temsilcileriyle görüştüm benim böyle bir aboneliğim olmadığını söyledim. Hatta 17.03.2013 tarihinde internetim kapalı olduğu halde nasıl bu siteye girildi de bana 40 TL yansıdı diye sordum. Bir türlü cevap veremediler.Zaten Müşteri temsilcileri hiç bir şekilde yardım etmediler. Vodafone ve flycell ile ilgili savcılığa şikayette bulunacağım.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan A.
  20 Mart
  16:53

  Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş. sorunumla ilgili hiç bir çözüm sunmuyor. Bu cevaptan sadece kaçamak yaptığı anlaşılıyor

 • 20 Mart
  16:24

  Vodafone Gsm hatlarınız ile ilgili sorunlarınıza en hızlı çözüm için şikayetinizi sitede bulunan Vodafone firma başlığı altından iletmenizi rica ederiz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.