20 Haziran 2015

Vodafone Net Ev Telefon Numaram Habersiz İptal Edildi!

17 gündür internet bağlantımı yaptıramadım. Kendi gönderdikleri adam yanlış tarih yazdı diye evrak eksikliği var diyorlar fakat şahsıma bilgi vermiyorlar. Bende iptal ettirmek istedim adamlar 17 gündür internet bağlantımı yapamadılar. Ancak 5 saniye içinde şahsıma ait Türk Telekom'dan almış olduğum ev telefon numaramı iptal ettiler.

Vodafone Net'te çalışanlar acemi hiçbir soruya cevap veremiyorlar birde kalkıp abonenin yüzüne telefon kapatıyorlar adamlar sadece insanları salak yerine koymak için bu işi yapıyorlar emin olun ki diğer internet sağlayıcılar bunlardan daha disiplinli çalışıyorlardır.

Çigdem T. 455 Okunma

Cevaplar

  • Çigdem T.22 Haziran 2015

    Arkadaşlar hepsi farklı konuşuyor elemanlar ürün bilgisi yok sadece ezber konuşma adama diyorum ki şahsıma ait olan sizden almadığım bir ev telefonu nasıl iptal edersiniz neymiş hattı taşıdığım için onlara hak geçiyormuş komedi dükkanı gibi 14 gün tüketici yasal hakkım var iptal edemezsiniz diyorum hala numara onlara geçmiş ondan dolayı iptal etmişler evrak eksikmiş eksikse neden göndermediniz evrakı doldurayım gece rüyama ak sakallı dedemi girip söyleyecek ben eksik evrak nedir diyorum onlarda bana soruyor eksik evrak ne diye nasıl elemanları var anlamış değilim arkadaşlar Vodafone Net sakın almayın pişman olursunuz gidin başka net alın Vodafone Net'te hizmet sıfır ilgi alaka

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön