10 Nisan 2013

Vodafone Net Ekipman Düzenlemesi!

Şubat 2013 de Biri Net'i kapattırdım. Bir telefonla üye olmak nekadar kolaysa kapattırmasıda o kadar zor oldu. Bütün faturalar ödendi kalan borç yok zannederken fatura geldi ekipman düzenlemesi 150 tl. Bu nedir diye Vodafonu 09.04.2013 saat 16 45 de arayıp, İ** adında bir bayanla görüştüm. Ekipman düzenlemesi nedir diye sordum sormamla beraber telefon yüzüme kapandı. Faturayı ödeme tarihi 25.04.2013.Bu parayı isterken neye göre istiyorsunuz.Beni bilgilendirin.

Nuri 130 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Nuri10 Nisan 2013

    10 Nisan 2013 tarihinde saat 14 30 da vodofone band kaydı yada bilgisayar kaydıyla aradılar. tarafıma 7787843 fatura nolu ekipman düzenlemesi konulu 150,00 tlnin 5 gün içersinde ödenmesi gerektiği söylenmiş olup 7787843 nolu faturamda son ödeme tarihi 25 04 2013 olarak gözükmektedir tarafıma tahaakkuk ettirilen ekipman düzenlemesinin ne olduğu ve hangi hizmete karşılık alındığı ve sözleşmenin hangi maddesine dayanılarak talep edildiği vadofone müşteri hizmetlerince açıklanamamış olup sanki çok acele tahsil edilmesi gereken bir meblağ imiş gibi bir bant kaydı vasıtasıyla tebliğ edilmesi vodofonun uluslar arası bir şirket olması kimliğine yakışmamıştır, vodofone müşteri hizmetleri yetkilileri ve vodofone faturalarını tebliğ eden vodofone .net iletişim A.Ş arasında ne tür bir iletişimsizlik varki birinin bant kaydı vasıtasıyla söylediği diğerinin gönderdiği faturadaki bilgileri tutmuyor. Bu haseble tarafıma ivedi bir şekilde ekipman düzenlemesi adı altındaki tahsil edilmek istenen tutarın neye binaen talep edildiği ve internetim kesilirken nedenli canhıraş hane bir hizmettin verildiğinin bildirilmesini, en yakın zamanda tutarsız bir şekilde bant kaydı vasıtasıyla emrivaki ödeme talebi yerine tarafımı bilgilendircek ve aydınlatacak hususlar hakkında aranmayı talep ediyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön