21 Mart 2013

Vodafone Net Edge İnternet Hızı Çok Kötü!

İpadimde Vodafone internet kullanıyorum. Öncelikle Vodafone 3G internet hızının takdire şayan olduğunu söyleyeyim. Lakin 3G uydusunun olmadığı yerlerde berbat bir internet hızı var. Örneğin 3G internet hızı 10 mbps civarlarında iken 3G nin olmadığı yerlerde 0. 10 mbps. Şaka değil gerçek. Tam 100 kat daha yavaş internet.

Ankara'da genellikle 3G kullanabiliyorken, Zonguldak'ın 40. 000 nüfuslu Kilimli ilçesinde 3G uydusu yok! Bu da tam bir zulüm olarak size geri dönüyor ve İnternet'e giremiyorsunuz. Madem 3G uydusu koyamıyorsunuz edge hızını artırın biraz. Bu kadar kalite farkı olmaz!

Halil 408 Okunma

Cevaplar

  • Halil 21 Mart 2013

    İpadimde Vodafone internet kullanıyorum. Öncelikle Vodafone 3G internet hızının takdire şayan olduğunu söyleyeyim. Lakin 3G uydusunun olmadığı yerlerde berbat bir internet hızı var. Örneğin 3G internet hızı 10 mbps civarlarında iken 3G nin olmadığı yerlerde 0. 10 mbps. Şaka değil gerçek. Tam 100 kat daha yavaş internet. Ankara'da genellikle 3G kullanabiliyorken, Zonguldak'ın 40. 000 nüfuslu Kilimli ilçesinde 3G uydusu yok! Bu da tam bir zulüm olarak size geri dönüyor ve İnternet'e giremiyorsunuz. Madem 3G uydusu koyamıyorsunuz edge hızını artırın biraz. Bu kadar kalite farkı olmaz!

  • Vodafone Net Temsilcisi21 Mart 2013

    Vodafone Gsm hatlarınız ile ilgili sorunlarınıza en hızlı çözüm için şikayetinizi sitede bulunan Vodafone firma başlığı altından iletmenizi rica ederiz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön