11 Kasım 2014

Vodafone Net Daha Düşük Kotaya Daha Yüksek Fiyat!

22.10.2014 tarihinde sona eren taahhüt üzerine hem yeni taahhüt yapmak hem de internet kotasını arttırmak için müşteri hizmetlerinizi aradım. Daha önceden kullandığım 6 GB olan kotamı 12 GB'a yükseltmek istediğimi belirttim. Personeliniz yükseltemediğini söyledi, sebebini ise hattımın 6 GB olarak tanımlanmış olduğunu belirtti. Bu hattımı en fazla 8 gb'a yükseltebileceğini, bunun içinde faturamın 40 TL'den 69 TL'ye çıkacağını söyledi. Yeni hat aldığımda daha uygun olacağını söyledi. Her internet tarifesi değişikliğinde yeni hat alarak daha fazla vergi ödemek istemiyorum. Yeni hat alacaksam da bu Vodafone olmayacak. Bu konuda şikayetçiyim.

Reyhan 633 Okunma

Cevaplar

  • Reyhan 12 Kasım 2014

    İnternet kotamı yükseltebiliyorlar ama bu sefer de internet sitesindeki 12 ay kontratlı 12 GB sadece süper internet kampanyasını yaptırmak istediğimde, kontrat süresinin 24 aya çıkarılacağını, ancak bu şekilde kotamın arttırabileceklerini söylediler. İnternet sitenizdeki taahhüt ile kendi sistemlerindeki çakışıyor. Yani vermiş oldukları bilgiler tutarsız?!

  • Vodafone Net Temsilcisi11 Kasım 2014

    Vodafone Gsm hatlarınız ile ilgili sorunlarınıza en hızlı çözüm için şikayetinizi sitede bulunan Vodafone firma başlığı altından iletmenizi rica ederiz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön