25 Kasım 2013

Vodafone Net Çözümleri Yetersiz Ve Çalışanları Tecrübesiz!

Daha önce Vodafone Net Biri Adsl olarak kullandığım hizmet sağlayıcımda bazı sorunlar yaşıyordum. Mesela internet hızım tam 8 mbıt olduğu zaman internetimde kasmalar ve 120'lere varan Ping sorunlarım oluyordu.

Arayıp internet hızımın düşürülmesini istediğimde 4 veya 6 mbtie düşürüp sorunum ortadan kalkıyordu. Şimdi aynı firma Vodafone Net tarafından satın alındı ve 12 aylık yeni bir sözleşme yaptık.

Hızımı yine 8 mbıte çıkardılar ve yine yüksek ping sorunları 145-160 ms almaya başladım. Evimin hattı zayıf olduğu için 8 mbıtte hattım zorlanıyor. Vodafone neti 3 kez aradım üçünde de ping sorunum olduğunu net hızımın 4 veya 6 mbıte sabitlenmesini istedim ama yetkili arkadaşlar hızımı düşürmüyorlar. Çözüm lütfen...

Süleyman 129 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Net Temsilcisi02 Aralık 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön