31 Temmuz 2017

Vodafone Net Bursa İhsaniye'de Hizmet Sıfır!

Yaklaşık 1,5 yıldır Vodafone Net ADSL 16 mbite kadar aboneliğim var. Daha önce aynı modem ve aynı hat ile D** kullanıyordum. Vodafone'a geçtiğimden beri yüzüm gülmedi. Hız kötü, arada sırada internet kopuyor tüm gece bağlanmıyor ertesi gün kendi kendine geliyor. Basit bir internet sayfasını bile 2 dk'da açtığını biliyorum. Şu anda bu şikayeti bile telefonu bağlayarak 4G bağlantı üzerinden yapıyorum.

22 Temmuz günü kendi şikayet servislerine şikayet yazdım bakıyorum halen işlemde görünüyor ve 4 gün daha çözüm süresi olduğu yazıyor. Şaka gibi bir firma bir şikayet nasıl 10 günde çözülür? 10 gün kullanmayalım mı? Ama siz fatura zamanı gelince 30 günlük ücreti alıyorsunuz! İnternet hattını meşgul eden hiçbir başka cihaz olmadığı halde böyle olduğunu özellikle söylemek istiyorum. Bilinçsiz bir kullanıcı değilim o kadar firmadan hizmet aldım bu kadar kötüsünü görmedim.

Kürşat 1.035 Okunma

Cevaplar

  • Kürşat03 Ağustos 2017

    Aradan 10 gün geçmesine rağmen kimse beni aramadı, ben Vodafone u aradım telefonda modem e ayar yaptık vs. dediler. Bir işe yaramadı. Teknik ekip gönderin baksın dedim halen arayan soran gelen giden yok. En kısa zamanda hem telefon hattımı hem de interneti Vodafone dan çıkartacağım. Bu arada evimde 13 gündür internet yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön