29 Ocak 2015

Vodafone Net Bu Nasıl Hizmet?

Ocak başında Vodafone Net'i arayarak başvuru yaptım, yaklaşık 15-20 gün oldu ve sözleşme ancak geldi ve asıl sorun sözleşme PTT ile gönderilmiş yani bir posta gönderisi olarak! Nereleri imzalayacağım geri nereye göndereceğim hakkında hiçbir fikrim yok! Halbuki bana söylenen güya kurye sözleşmeyi getirecek ve bana imzalatıp geri götürecekti.

Tabi önce Vodafone'nin 085***881 No.lu numarasını aradım ancak bizde kaydınız gözükmüyor denilerek 0850***0542 No.lu numarayı aramam gerektiği söylendi. Nasıl bir sistem? Anlayamadım! Ve bu no'da ise Başvuru kısmını tuşladığım da üç beş saniye sonra bakmalarına rağmen abone işlemlerinden telefona bakan olmadı. Madem beceremeyecektin bu işe girmeyecektin Vodafone!

Eray 192 Okunma

Cevaplar

  • Eray21 Şubat 2015

    Şu anda hala abonelik süreci devam ediyor ve henüz Vodafone Net'e geçemedim. Ancak anlaşıldı ki; bu olayın bu kadar uzun sürmesinde sözleşmeyi bana bizzat ulaştırması gerektiği halde bunu PTT vasıtası ile gönderip Vodafone adına bu işlemleri gerçekleştirdiğini ileri süren trafik KURYE'nin payı büyük. Umarım böylesi büyük bir şirket bu basit kurye sorununu çözer ve böylesi küçük bir problemden dolayı prestij kaybına uğramaktan vazgeçer.

  • Vodafone Net Temsilcisi12 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, Sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize 7 gün 24 saat 0850 542 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ya da [email protected] adresi üzerinden ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Net Temsilcisi05 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone Net'e göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0850 542 0 542) arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön