30 Mart 2013

Vodafone Net 'Biri' Modem İade Problemi!

Taahhüt vermiş olduğumuz sürenin dolmasından sonra iptal ettirdiğimiz internet hizmetinden sonra hiç bir fatura borcumuz olmadığı halde 150 tl'lik bir borç gözükmekte ve firma tarafından değişik zaman aralıklarında borcumuzun olduğu gündeme getirilmekte ve rahatsız edilmekteyiz. Fİrmayı(021655610**) bir çok kez aradım ve memnuniyetsizliğimi bildirdim.

Ocak 2013 başından itibaren; önce 27 Şubat, sonra 11 ve 15 Mart arasında herhangi bir gün ve en son 27 Mart tarihlerinde modem iadesi alınacak denildi. Fakat denilen hiç bir günde 'kuryenet' tarafından gelen giden olmadı. Firma tarafından modem iadesi alınmadığından dolayı bu borç için sürekli rahatsız edilmekteyiz.

Yaşar 630 Okunma

Cevaplar

 • Yaşar03 Nisan 2013

  Kardeşim Emre Karaçam Vodafone Net İletişim Hiz. A.Ş. Firmasından 2 sene taahhüt vererek ‘biri’ internet abonesi oldu. “0312 373 02 35 telefonumuza kayıtlı olan 0003075742 kullanıcı kodlu internet aboneliğimin, askere gitmem sebebi ile iptalini istemekteyim. Sözleşmem 13 Aralık 2012’ de sona erecek. Sözleşmemin sona ermesiyle aboneliğimin iptalini istiyorum.” Şeklindeki isteğini firmaya 04.12.2012 tarihinde fax ladı. Taahhüt ettiği süre Aralık 2012’de son buldu. Sonra internetimizi iptal ettirdik. Fakat hiçbir fatura borcumuz olmadığı halde 150 TL’lik modem ücreti gözükmekte, firma tarafından değişik zaman aralıklarında gündeme getirilmekte ve rahatsız edilmekteyiz. Firmayı (02165561020) birçok kez aradım ve memnuniyetsizliğimi bildirdim, kendilerinin modemi iade alacaklarını ve borcumuzun silineceğini söylediler. Ocak 2013 başlarından itibaren; önce 27 Şubat, sonra 11 ve 15 Mart arasında herhangi bir gün, ve en son 27 Mart tarihinde modem iadesi alınacak denildi. Fakat denilen hiçbir günde firmanın anlaşma yaptığı ‘TELEKURYE’ tarafından gelen giden olmadı. 02.04.2013 tarihinde firma bana ulaştı ve ‘TELEKURYE’ ile anlaşmalarının an itibari ile son bulduğunu, bundan dolayı ‘üç aydır teslim alınmayan’ modemin benim tarafımdan gönderilmesi istenildi. Ayrıca kargo ücretinin benim tarafımdan ödenilmesi belirtildi ve kargo ile gönderme sürecinde yaşanabilecek herhangi bir problemden, müşteri olarak benim sorumlu tutulacak olmam sözkonusu, bu durumdan da son derece şikayetçiyim...

 • Vodafone Net Temsilcisi03 Nisan 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiştir. Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Yaşar02 Nisan 2013

  Taahhüt verdiğim sürenin dolmasından sonra iptal ettirdiğim internet hizmetinden sonra hiç bir fatura borcum olmadığı halde 150TL'lik modem ücreti adı altındaki borç sürekli gündeme getirlmekte ve rahatsız edilmekteyiz. Üç aydır değişik günlerde geleceklerini ve modemi teslim alacaklarını söylemelerine rağmen denilen hiç bir günde gelen olmadı. An itibari ile 'Vodafone Net İletişim Hiz. A. Ş. ' ile 'TELEKURYE' arasındaki anlaşmanın son bulmasından ötürü üç aydır teslim alınmayan modemin benim tarafımdan gönderilmesi istenilmekte ayrıca kargo ücretinin ve kargo ile gönderme sürecinde yaşanabilecek herhangi bir problemden, müşteri olarak benim sorumlu tutulacak olmamdan son derece şikayetçiyim...

 • Yaşar01 Nisan 2013

  Taahhüt vermiş olduğumuz sürenin dolmasından sonra iptal ettirdiğimiz internet hizmetinden sonra hiç bir fatura borcumuz olmadığı halde 150 tl'lik bir borç gözükmekte ve firma tarafından değişik zaman aralıklarında borcumuzun olduğu gündeme getirilmekte ve rahatsız edilmekteyiz. Fİrmayı(021655610**) bir çok kez aradım ve memnuniyetsizliğimi bildirdim. Ocak 2013 başından itibaren; önce 27 Şubat, sonra 11 ve 15 Mart arasında herhangi bir gün ve en son 27 Mart tarihlerinde modem iadesi alınacak denildi. Fakat denilen hiç bir günde firmanın anlaşma yaptığı 'TELEKURYE' tarafından gelen giden olmadı. Firma tarafından modem iadesi alınmadığından dolayı bu borç için sürekli rahatsız edilmekteyiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön