Vodafone Net Biri Adsl Üyeliğimin İptalini İstiyorum!

Selda K. |

Biri ADSL aboneliğimi iptal etmek için müşteri hizmetlerini kaç kere aradım ancak kimse ile konuşamadım bir süre sonra telefon kapandı. Tekrar tekrar aradığımda hep aynısı oluyor. yetkiliyle konuşamıyorum. aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum. ben evde yokken aramışlar daha sonra ararız demişler 4 gündür aramalarını bekliyorum. arıyorum fakat telesekreter çıkıyor daha sonra bağlanacak diye bekliyorum telefon kapanıyor. Sınırsız olduğu halde fatura hep fazla geliyor. normal fiyatta gelmiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  09:55

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayete ilişkin gerekli araştırma yapılmıştır. Süreç konusunda müşterimize detaylı bilgi verilmiş, sorunu çözülmüştür.

  Vodafone.Net olarak müşterilerimize daha mükemmel hizmetler sunabilmek adına müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyoruz. İstek ve beklentilerinizi bizlere ulaştırmanız için 7 gün 24 saat yardım masamızı (0216 5561020) arayabilirsiniz.

  Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Selda K.
  01 Mart
  15:18

  kaç gündür bekliyoruz. Vodafone dan yetkili biri hala aramadı . .bir arasınlar bilgi versinler. böyle saçmalık mı olur . . !!