Vodafone Net Bir Türlü İnternet Sorunumu Gideremedi.

Taha Y. |

1 yıldır Vodafone Net kullanıcısıyım nakil işlemi yaptırdım 1 aydan fazla internetim gelmedi ve belkide 10 defa arıza kaydı bıraktım her seferinde ankastrede sorun olduğunu elektrikçinin bakmasını söylediler.

Elektrikçi getirdim arıza bulamadı. Turkcell Superonline'dan aradılar internet verelim dediler ve bende böyle bir problemim olduğunu söyledim ertesi gün bana Türk Telekom ekibini gönderdiler geldiler beni aradılar kontrol edeceklerini söylediler.

Bunu Vodafone Net 1 aydır yapmadı Superonline anında yaptı. Şuanda ADSL ışığımın yanmadığını söylüyorlar ama benim ADSL ışığım yanıyor ama internetim yavaş bunun içinde arıza kaydı bıraktım yine aynı problem dediler. İlgilenmediğiniz için sağ olun.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Taha Y.
    09 Nisan
    18:45

    Vodafone Süper Net tarafından bana sorunumun çözüldüğü ile ilgili mesaj geldi fakat halen çözülen bir şey yoktur ve ankastrede sorun olmamasına rağmen hem yalan beyanda bulunuyor Türk Telekom ekiplerince gelindiği söyleniyor fakat gelen giden yok hattımın işaretlendiği söyleniyor öyle bir durumda söz konusu değildir. Sizlerde taahhüt bedelinin iptal edilmesini ve farklı bir internet sağlayıcı şirketine geçmek istiyorum. 2 aydır herhangi bir memnuniyet olmamasına rağmende bana fatura gönderdiniz. Vodafone Süper net ile çalışmak istemiyorum ve bana 250 lira civarındaki yansıtacağınız taahhüt bedelinin de iptal edilmesini istiyorum. Madem kendinize ait bir teknik servisiniz bile yok ki bunu da söyleyen sizsiniz modemdeki sorun olup olmadığını bile kendim kontrol edeceksem siz ne işe yarıyorsunuz bunu da anlamış değilim